Faculty Management | FACULTY OF AGRICULTURE
» ABOUT US » Know Us » Faculty Management

Faculty Management

  
DEKAN
 
Prof. Dr. Abdul Shukor Juraimi
Tel: +603-8947 4801 
Faks: +603-8940 8319 
Email :dean.agri@upm.my



TIMBALAN DEKAN (AKADEMIK, HAL-EHWAL PELAJAR DAN ALUMNI) 
Prof Madya Dr Nur Azura Adam
Tel: +603-8947 4803
Faks: +603-8940 8046
Email :nur_azura@upm.edu.my 




TIMBALAN DEKAN (SISWAZAH, PENYELIDIKAN DAN ANTARABANGSA) 
Prof. Dr. Mohd Salleh Kamarudin
Tel: +603-8947 4805/4932/4817 
Faks: +603-8940 8319/8311 
Email :msalleh@upm.my 




TIMBALAN DEKAN (PEMBANGUNAN, JARINGAN INDUSTRI DAN MASYARAKAT) 
Prof Madya Dr Anjas Asmara@Ab. Hadi Bin Samsudin
Tel: +603-8947 4803
Faks: +603-8940 8046
Email :anjas@upm.edu.my 


KETUA JABATAN SAINS TANAMAN
 
Prof Dr Mahmud Tengku Muda Mohamed
Tel: +603-8947 4823
Faks: +603-8940 8445
Email :mtmm@upm.edu.my 


KETUA JABATAN PERLINDUNGAN TUMBUHAN
 
Prof Madya Dr Ganesan Vadamalai
Tel: +603-8947 4922
Faks: +603-8938 1014
Email :ganesanv@upm.edu.my 



KETUA JABATAN PENGURUSAN TANAH
 
Prof Madya Dr Radziah Othman 
Tel: +603-8947 4924/4925
Faks: +603-8940 8316
Email :radziah@upm.edu.my 


KETUA JABATAN SAINS HAIWAN
 
Prof Dr Loh Teck Chwen 
Tel: +603-8947 4926/4814
Faks: +603-8938 1024
Email :tcloh@upm.edu.my 


KETUA JABATAN TENOLOGI PERTANIAN 
Prof Madya Dr Norsida Man 
Tel: +603-8947 4928/4909
Faks: +603-8938 115
Email :norsida@upm.edu.my 


KETUA JABATAN PERNIAGAANTANI DAN EKONOMI BIOSUMBER
Prof Madya Dr Nolila Mohd Nawi
Tel: +603-8947 4908
Faks: +603-8940 8213
Email :nolila@upm.edu.my 


KETUA JABATAN AKUAKULTUR
Prof Madya Dr Yuzine Esa
Tel: +603-8947 1471
Faks: +603-8940 8311
Email :yuzine@upm.edu.my 

 


TIMBALAN PENDAFTAR
Puan Zuraidah Ahmad
Tel: +603-8947 4809
Faks: +603-8940 8319
Email :zeda@upm.edu.my 

 

 

Updated:: 06/10/2018 [amirahhani]

MEDIA SHARING

FACULTY OF AGRICULTURE
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603-8947 4801
+603-8940 8319
C1545022453