Direktori Staf Sokongan | FAKULTI PERTANIAN
» JABATAN » Jabatan Pengurusan Tanah » Direktori Staf Sokongan

Direktori Staf Sokongan

 
Pn. Syaza Safwanah Shahudin
Setiausaha / Pegawai Eksekutif 3 (PE3)
Lokasi: Pejabat Am
Tel: +603-9769 4925
Emel: syaza@upm.edu.my
 
   
 
Pn. Rusnah Ajis
Pembantu Operasi
Lokasi: Makmal Minerologi Lempung / Makmal Mikroskop Minerologi
Tel: +603-9769 4991
Emel: rus@upm.edu.my
 
   
 
Pn. Norizah Mohd Yusof
Pembantu Operasi
Lokasi: Makmal Kimia Tanah 3
Tel: +603-9769 4991
Emel: norizahmy@upm.edu.my
 
   


 
En. Shahar Awaludin
Penolong Pegawai Sains Kanan
Lokasi: Makmal Kimia Tanah 1
Tel: +603-9769 4991
Emel: awal@upm.edu.my
 
   
 
Pn. Noorashikin Salha Zamzuri
Penolong Pegawai Sains Kanan
Lokasi: Makmal Instrumentasi (ICP+XRD)
Tel: +603-9769 4991
Emel: salha@upm.edu.my
 
   
 
Pn. Zarinah M. Basir
Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Kimia Tanah 2 / Makmal Pengajaran 2
Tel: +603-9769 4991
Emel: zarina@upm.edu.my
 
   
 
En. Jamil Omar
Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Analitikal Tanah 1 & 2
Tel: +603-9769 4991
Emel: jamilomar@upm.edu.my
 
   
 
Pn. Sarimah Hashim
Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Kesuburan Tanah / Makmal Penyelidikan Umum
Tel: +603-9769 4991
Emel: sarimah@upm.edu.my
 
   
 
En. Annur Mohd Razib
Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Pengeringan & Pengisaran / Makmal Pengajaran 1
Tel: +603-9769 4991
Emel: annur@upm.edu.my
 
   
 
Cik Noorhafiza Abdullah
Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Analitikal 1 & 2
Tel: +603-9769 4913
Emel: noorhafiza_a@upm.edu.my
 
   
 
En. Ahmad Faisal Mohd
Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Fizik Tanah 1 & 2 / Makmal Biometri & GIS
Tel: +603-9769 4913
Emel: ahmad.faisal@upm.edu.my
 
   
 
Pn. Nazirah Ngadiman
Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Mikrobiologi Tanah (Kulat dan Bakteria)
Tel: +603-9769 4913
Emel: nazirah.n@upm.edu.my
 
   
 
En. Dzulkifli Duaji
Pembantu Makmal Kanan
Lokasi: Makmal Mikrobiologi Tanah (Kulat dan Bakteria)
Tel: +603-9769 4991
Emel: dzul@upm.edu.my
 
   
 
Pn. Nur Fariz Hj Suliman (Cuti Belajar)
Pembantu Makmal
Lokasi: -
Tel: +603-9769 4991
Emel: nurfariz@upm.edu.my
 
   
 
En. Ab Aziz Abdullah
Penolong Penyelidik
Tel: +603-9769 4991
Emel: abd_aziz@upm.edu.my
 
 
 

Kemaskini:: 20/11/2020 [syazreena]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERTANIAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603-9769 4802
+603-9769 4004
B1607207117