Direktori Staf Sokongan | FAKULTI PERTANIAN
» JABATAN » Jabatan Sains Tanaman » Direktori Staf Sokongan

Direktori Staf Sokongan


Puan Noor Azwa Zulkaliph @ Zulkifli
Jawatan: Pegawai Sains
Lokasi: Pejabat Am
Tel: 03-89474990 Faks: +603-8940 8445
Email: noor_azwa@upm.edu.my

 


En. Azahar Othman
Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Pengajaran Agro C
Tel: +603-8947 4833  Faks: +603-8940 8445
Email: azahar@upm.edu.my



En. Mat Yusof Suki
Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi:  Makmal Florikultur
Tel: +603-8947 4833  Faks: +603-8940 8445
Email:  mysuki@upm.edu.my



En. Mazlan Bangi
Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Bilik 34B, Makmal Fisiologi
Tel: +603-8947 4990  Faks: +603-8940 8445
Email:  mbangi@upm.edu.my



Tuan Haji Mohd. Khoiri Kandar
Jawatan: Penolong Pegawai Sains (C32)
Lokasi: Makmal AAS/54
Tel: +603-8947 4833  Faks: +603-8940 8445
Email: khoiri@upm.edu.my



En. Mohd Norhaizan Saliudin
Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Pengajaran Agro D
Tel: +603-8947 4833  Faks: +603-8940 8445
Email:  m_norhaizan@upm.edu.my



Tuan Haji Mohd Shahril Ab. Rahman
Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Pengajaran Agro B
Tel: +603-8947 4833  Faks: +603-8940 8445
Email:  msar@upm.edu.my



En. Mohd Yunus Abd. Wahab
Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Sains Rumpai
Tel: +603-8947 4833  Faks: +603-8940 8445
Email:  myunus@upm.edu.my



En. Mohd. Yusoff Mohd. Yassin
Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Krioawetan
Tel: +603-8947 4833  Faks: +603-8940 8445
Email: myusoffmy@upm.edu.my



En. Muhammad Bin Yaacob
Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Analitik 2
Tel: 03-8947 4989  Faks: 03-8940 8445
Email: myc@upm.edu.my




Pn. Norul Aini Bte Khozali
Jawatan: Penolong Pegawai Sains 
Lokasi: Makmal Botani 
Tel: +603-8947 4833  Faks: +603-8940 8445
Email: norulaini@upm.edu.my




En. Fadhlullah Abd Aziz
Jawatan: Pembantu Makmal Kanan
Lokasi: Makmal Pengajaran B
Tel: +603-8947 4833  Faks: +603-8940 8445
Email: fabaziz@upm.edu.my





En. Haris Ahmad
Jawatan: Pembantu Makmal
Lokasi: Makmal Biji Benih
Tel: +603-8947 4833  Faks: +603-8940 8445
Email: haris_ahmad@upm.edu.my




En. Mohd Helmy Hamisan
Jawatan: Pembantu Makmal
Lokasi: Bilik 34B, Makmal Fisiologi
Tel: +603-8947 4990  Faks: +603-8940 8445
Email: mh_helmy@upm.edu.my




Pn. Hjh. Mazlina Alias
Jawatan: Pembantu Tadbir
Lokasi: Pejabat Am
Tel: +603-8947 4921  Faks: +603-8940 8445
Email: mazlinaa@upm.edu.my




Pn. Salmah Kassim
Jawatan: Pembantu Tadbir (PO)
Lokasi: Pejabat Am
Tel: +603-8947 4833  Faks: +603-8940 8445
Email: salks@upm.edu.my


 

 

Kemaskini:: 15/08/2017 [hma]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERTANIAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603-9769 4802
+603-8940 8319
B1566134915