Pengurusan Tanah | FAKULTI PERTANIAN
» PENYELIDIKAN » Direktori Kepakaran » Pengurusan Tanah

Pengurusan Tanah

Prof. Dr. Mohd Khanif Yusop
Email: khanif@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4862� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Kimia Tanah�

Prof. Madya Dr. Radziah Othman
Email: radziah@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4924 / 4925� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Mikrobiologi Tanah

Prof. Dr. Mohamed Hanafi Musa
Email: mmhanafi@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4861� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Kimia Tanah

Prof. Dr. Rosenani Abu Bakar
Email: rosenani@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4863� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Kimia Tanah�

Prof. Dr. Shamsuddin Jusop
Email: shamshud@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4865� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Mineralogi Tanah

Prof. Dr. Zaharah A. Rahman
Email: zaharah47@gmail.com
Tel: +603-8947 4867� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Kimia Tanah

Prof. Dr. Zulkifli Hj. Shamsuddin
Email: zulsham@upm.edu.my
Tel: +603-8946 6990� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Mikrobiologi Tanah

Prof. Madya Dr. Ahmad Husni Mohd. Hanif
Email: husni@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4855 Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Kesuburan dan Pengurusan Tanah

Prof. Madya Dr. Aminuddin Husin
Email: aminhs@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4856� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Kimia Tanah

Prof. Madya Dr. Che Fauziah Ishak
Email: cfauziah@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4803� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Kimia Tanah

Prof. Madya Dr. Hamdan Jol
Email: hamjol@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4859� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Pedologi�

Dr. Christopher Teh Boon Sung
Email: chris@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4858� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Fizik Tanah dan Pemuliharaan Tanah

Dr Roslan Ismail
Email: roslanismail@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4913� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Mineralogi Tanah

Dr. Samsuri Abd. Wahid
Email: samsuriaw@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4864� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Kimia Tanah Persekitaran

Isharuddin Md Isa
Email: imi@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4913� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Fizik Tanah dan Pemuliharaan Tanah

Mohd Firdhaus Sulaiman
Email: muhdfirdhaus@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4913� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Kesuburan dan Pengurusan Tanah

Adibah Mohd Amin
Email: adibahamin@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4913� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Kimia Tanah

Ainul Faizah Mahmud
Email: ainulfaizah@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4913� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Kimia Tanah

Arina Shairah Abdul Sukor
Email: shairah@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4913� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Kesuburan dan Pengurusan Tanah

Mohd Firdaus b Mohd Anuar
Email: muhdfirdaus@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4913� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Kimia Tanah

Mohd Rizal Ariffin
Email: ra_rizal@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4913� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Pengurusan Sumber Tanah

Noraini Md. Jaafar
Email: j_noraini@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4913� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Mikrobiologi Tanah

Syaharudin Zaibon
Email: syaharudin@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4913� Faks: +603-8940 8316
Kepakaran: Fizik Tanah dan Pemuliharaan Tanah


Kemaskini:: 02/02/2016 [daljitsingh]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERTANIAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603-9769 4802
+603-8940 8319
B1566133643