Perlindungan Tumbuhan | FAKULTI PERTANIAN
» PENYELIDIKAN » Direktori Kepakaran » Perlindungan Tumbuhan

Perlindungan Tumbuhan

Prof. Madya Dr. Nur Azura Adam
Emel: nur_azura@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4922 / 4923 / 4848  Faks: +603-8938 1014
Kepakaran: Taksonomi, Filogeni & Biodiversiti Serangga

Prof. Dr. Dzolkhifli Omar
Emel: zolkifli@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4842  Faks: +603-8938 1014
Kepakaran: Toksikologi Serangga

Prof Dr. Rita Muhamad Awang
Emel: rita@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4849  Faks: +603-8938 1014
Kepakaran: Entomologi

Prof Madya Dr. Hafidzi Mohd Nor
Emel: hafidzi@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4844  Faks: +603-8938 1014
Kepakaran: Perosak Vetebrata

Prof. Madya Dr. Jugah Kadir
Emel: kaju@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4845  Faks: +603-8938 1014
Kepakaran: Patologi Tumbuhan

Prof. Madya Dr. Kamaruzaman Sijam
Emel: kama@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4846  Faks: +603-8938 1014
Kepakaran: Patologi Tumbuhan

Prof. Madya Dr. Wong Mui Yun
Emel: muiyun@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4852  Faks: +603-8938 1014
Kepakaran: Patologi Tumbuhan, Bioteknologi

Prof. Madya Dr. Nur Azura Adam
Emel: nur_azura@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4848  Faks: +603-8938 1014
Kepakaran: Taksonomi Serangga

Prof. Madya Dr. Ganesan Vadamalai
Emel: ganesanv@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4843  Faks: +603-8938 1014
Kepakaran: Virologi Tumbuhan
 
Dr. Lau Wei Hong
Emel: lauweih@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4847  Faks: +603-8938 1014
Kepakaran: Patologi Serangga dan Molikul
 
Dr. Nusaibah Syd Ali
Emel: nusaibah@upm.edu.my 
Tel: +603-8947 4999  Faks: +603-8938 1014
Kepakaran: Patologi Tumbuhan

Dr Khairulmazmi Ahmad
Emel: khairulmazmi@upm.edu.my   
Tel: +603-8947 4850  Fax: +603-8938 1014
Kepakaran: Patologi Tumbuhan
 
Dr. Siti Izera Ismail
Emel: izera@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4851 Fax: +603-8938 1014
Kepakaran: Patologi Tumbuhan

Dr. Sumaiyah Abdullah
Emel: sumaiyah@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4854 Faks: +603-8938 1014
Kepakaran: Bioteknologi Cendawan

Dr. Dzarifah Mohamed Zulperi
Emel: dzarifah@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4812 Faks: +603-8938 1014
Kepakaran: Patologi Tumbuhan

Dr Anthony D. Gonzaga
Emel:anthonydgonzaga@gmail.com
Tel:+603-8749 4853 Fax: +603-8938 1014
Kepakaran: Entomologi (Ekologi Serangga)


Kemaskini:: 02/02/2016 [nur_azura@putra upm.edu.my]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERTANIAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603-9769 4802
+603-8940 8319
B1566136587