Perniagaantani Dan Ekonomi Biosumber | FAKULTI PERTANIAN
» PENYELIDIKAN » Direktori Kepakaran » Perniagaantani dan Ekonomi Biosumber

Perniagaantani dan Ekonomi Biosumber

Prof. Datuk Dr. Mad Nasir Shamsudin
Email: mns@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4937 / 03-8946 6024  Faks: +603-8940 8213 
Kepakaran: Ekonomi Pertanian dan Sumber

Prof. Dr. Zainal Abidin Mohamed
Email: zam@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4816  Faks: +603-8940 8213 
Kepakaran: Ekonomi Pertanian dan Pemasaran Perniagaantani

Prof. Dr. Mohd Mansor Ismail
Email: mkk@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4905  Faks: +603-8940 8213 
Kepakaran: Kewangan Pertanian dan Perniagaantani

Prof. Madya Dr. Norsida Man
Email: norsida@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4909  Fax: +603-8940 8213 
Kepakaran: Ekonomi Pertanian dan Pengembangan Pertanian

Prof. Madya Dr. Amin Mahir Abdullah
Email: amahir@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4897  Faks: +603-8940 8213 
Kepakaran: Pengurusan Perniagaantani

Prof. Madya Dr. Nitty Hirawaty Kamarulzaman
Email: nitty@upm.edu.my  
Tel: +603-8947 4907  Faks: +603-8940 8213 
Kepakaran: Pengurusan Rantaian Bekalan Perniagaantani

Dr. Ismail Abd. Latif
Email: ial@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4902  Faks: +603-8940 8213 
Kepakaran: Pemasaran Perniagaantani

Dr. Nolila Mohd Nawi
Email: nolila@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4908  Faks: +603-8940 8213 
Kepakaran: Pemasaran Perniagaantani

Dr. Juwaidah Sharifuddin
Email: juwaidah@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4936  Faks: +603-8940 8213 
Bidang:  Pemasaran Perniagaantani Antarabangsa

Dr. Rika Terano
Emel: rika_t@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4931 Faks: +603-8940 8213
Kepakaran: Perniagaantani dan Pengurusan Ladang

Dr. Kelly Wong Kai Seng
Emel: kellywong@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4904 Faks: +603-8940 8213
Bidang: Ekonomi Pertanian

Dr. Fazlin Ali
Emel: fazlin_ali@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4898 Faks: +603-8940 8213
Bidang: Perakaunan/Kewangan Perniagaantani 

En. Wan Mohd. Marzuki Wan Bakar
Email: marzuki@putra.upm.edu.my
Tel: +603-8947 4911  Faks: +603-8940 8213 
Kepakaran: Keusahawanan Agrotek

Kapten Muhamad Fadzil Repin@Rebin
Emel: mfr@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4906 Faks: +603-8940 8213
Kepakaran: Pengurusan Strategik Perniagaantani

Tuan Haji Sahbani bin Saimin
Emel: sahbani@upm.edu.my
Tel: +603-8947 4910 Faks: +603-8940 8213
Kepakaran: Pemasaran Pertanian

En. Mahfoor Hj. Haron
Emel: mbh_maha@yahoo.com
Tel: +603-8947 4931 Faks: +603-8940 8213
Kepakaran: Ekonomi Pertanian/Pengurusan Ladang 


Kemaskini:: 02/02/2016 [nitty]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERTANIAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603-9769 4802
+603-8940 8319
B1566133585