Penyelaras Program & Pengerusi Kurikulum | FAKULTI PERTANIAN
» PRASISWAZAH » Mengenai Kami » Penyelaras Program & Pengerusi Kurikulum

Penyelaras Program & Pengerusi Kurikulum

Pautan ke Maklumat Pengajian

PENYELARAS PROGRAM

 
BSP BSHTK
 JABATAN SAINS TANAMAN 
Dr. Puteri Edaroyati Megat Wahab
  putri@upm.edu.my
 
   
BSPP
 JABATAN PENGURUSAN TANAH 
Prof. Madya Dr. Christopher Teh Boon Sung
  chris@upm.edu.my 
 
   
BTPP 
 JABATAN TEKNOLOGI PERTANIAN 
Prof. Gs. Dr. Siva Kumar Balasundram
  siva@upm.edu.my
 
   
BSH 
 JABATAN SAINS HAIWAN 
Dr. Eric Lim Teik Chung
  ericlim@upm.edu.my
 
   
 
 JABATAN AKUAKULTUR 
Prof. Madya Dr. Natrah Fatin Mohd Ikhsan
  natrah@upm.edu.my
 
   
BSPT 
 JABATAN PERNIAGAANTANI DAN EKONOMI BIOSUMBER  
Prof. Madya Dr. Nolila Mohd Nawi
  nolila@upm.edu.my
 

  

PENGERUSI KURIKULUM

 
BSP
 BACELOR SAINS PERTANIAN DENGAN KEPUJIAN 
Dr. Nazatul Shima Naharudin
Jabatan Sains Tanaman
  nazatul@upm.edu.my
 
   
BSHTK
 BACELOR SAINS HORTIKULTUR DENGAN KEPUJIAN 
Dr. Sarah Baharudin
Jabatan Sains Tanaman
  sarahbaharudin@upm.edu.my
 
   
BSPP
BACELOR SAINS PENGURUSAN PERLADANGAN DENGAN KEPUJIAN 
Dr. Daljit Singh A/L Karam Singh
Jabatan Pengurusan Tanah
  daljitsingh@upm.edu.my
   
BTPP
BACELOR TEKNOLOGI PERTANIAN PINTAR DENGAN KEPUJIAN 
Dr. Ahmad Suhaizi Mat Su
Jabatan Teknologi Pertanian
  asuhaizi@upm.edu.my
   
BSH
BACELOR PERTANIAN SAINS TERNAKAN DENGAN KEPUJIAN 
Dr. Nur Aida Md Tamrin 
Jabatan Sains Haiwan
  nuraida.mtamrin@upm.edu.my
   
 BACELOR SAINS AKUAKULTUR DENGAN KEPUJIAN 
Dr. Mohd Zafri Hassan
Jabatan Akuakultur
  mzafri@upm.edu.my
 
   
BSPT 
 BACELOR SAINS PERNIAGAANTANI DENGAN KEPUJIAN 
Dr. Nurul Nadia Ramli
Jabatan Perniagaantani dan Ekonomi Biosumber
  nurulnadia.ramli@upm.edu.my
 
   

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

Sebarang pertanyaan lanjut berkaitan dengan Penyelaras Program dan Pengerusi Kurikulum, sila hubungi Pegawai berikut:
 
Prof. Madya Dr. Juwaidah Sharifuddin
Timbalan Dekan Akademik, Hal Ehwal Pelajar dan Alumni
2020_Call us +603-9769 4804
juwaidah@upm.edu.my

 

Kemaskini:: 03/04/2024 [hans]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERTANIAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603-9769 4802
+603-9769 4004
SXESNAf~