Direktori Staf Pelaksana | FAKULTI PERTANIAN
» JABATAN » Jabatan Perlindungan Tumbuhan » Direktori Staf Pelaksana

Direktori Staf Pelaksana

 
Pn. Syazwani Shahudin
Setiausaha / Pembantu Tadbir (P/O)
Lokasi: Pejabat Am
Tel: +603-9769 4923
Emel: syazwani_s@upm.edu.my
 
   
 
Cik Noor Haslidawati Rosli 
Pegawai Eksekutif 4
Lokasi: Pejabat Am
Tel:
Emel: noorhaslidawati@upm.edu.my 
 
   
 
Cik Siti Nur Halimah Suboh
Pegawai Eksekutif 4
(Program Master Pengurusan Perladangan)
Lokasi: Pejabat Am
Tel: -
Emel: nurhalimah@upm.edu.my
 
   
 
En. Noormahizuddin Md Diah
Pembantu Operasi
Lokasi: Pejabat Am
Tel: +603-9769 4912
Emel: noormd@upm.edu.my
 
   


 
Pn. Asmalina Abu Bakar
Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Mikologi 1 / Makmal Mikologi 2
Tel: +603-8947 4912
Emel: asmalina@upm.edu.my
 
   
 
Pn. Mastura Hamit
Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Serbaguna A / Makmal Serbaguna C
Tel: +603-8947 4912
Emel: mastura_h@upm.edu.my
 
   
 
Cik Siti Raziah Rosli
Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Toksikologi / M. Molekur / M. Ekologi Vertebrata
Tel:
Emel: sitiraziah@upm.edu.my
 
   
 
En. Audi Jamaluddin
Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Ekologi Serangga / Makmal Entomologi
Tel: -
Emel: audi@upm.edu.my
 
   
 
Cik Nurul Syafiqah Mohd Yaminudin
Penolong Pegawai Sains
Lokasi: M. Ekologi Vertebrata / M. Kawalan Biologi Serangga
Tel: -
Emel: n.syafiqah@upm.edu.my
 
   
 
Cik Nur Khairina Asyikin Mohd Ridzuan Yap
Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Histologi
Tel: -
Emel: khairina@upm.edu.my
 

Kemaskini:: 14/11/2022 [wazien]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERTANIAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603-9769 4802
+603-9769 4004
BVLcDAv~