Pengurusan Fakulti | FAKULTI PERTANIAN
» MENGENAI KAMI » Kenali Kami » Pengurusan Fakulti

Pengurusan Fakulti

 
DEKAN
 
Prof. Dr. Abdul Shukor Juraimi
Tel: +603-9769 4802 
Faks: +603-8940 8319 
Email :dean.agri@upm.my



TIMBALAN DEKAN (AKADEMIK, HAL-EHWAL PELAJAR DAN ALUMNI)
Prof. Madya Dr. Nur Azura Adam
Tel: +603-9769 4804
Faks: +603-8940 8046
Email :nur_azura@upm.edu.my 




TIMBALAN DEKAN (SISWAZAH, PENYELIDIKAN DAN ANTARABANGSA)
Prof. Madya Dr. Halimi Mohd Saud 
Tel: +603-9769 4806/4932/4817
Faks: +603-8940 8319/8311
Email :halimi@upm.edu.my 




TIMBALAN DEKAN (PEMBANGUNAN, JARINGAN INDUSTRI DAN MASYARAKAT)
Prof Madya Dr. Anjas Asmara@Ab. Hadi Bin Samsudin
Tel: +603-9769 4808
Faks: +603-8940 8046
Email :anjas@upm.edu.my 


KETUA JABATAN SAINS TANAMAN

Prof. Madya Dr. Siti Zaharah Sakimin
Tel: +603-9769 4921
Faks: +603-8940 8445
Email :szaharah@upm.edu.my 


KETUA JABATAN PERLINDUNGAN TUMBUHAN

Prof. Madya Dr. Ganesan Vadamalai
Tel: +603-9769 4923
Faks: +603-8938 1014
Email :ganesanv@upm.edu.my 



KETUA JABATAN PENGURUSAN TANAH

Prof. Madya Dr. Susilawati Kasim 
Tel: +603-9769 4925
Faks: +603-8940 8316
Email :susilawati@upm.edu.my 


KETUA JABATAN SAINS HAIWAN

Prof. Dr. Loh Teck Chwen
Tel: +603-9769 4927/4814
Faks: +603-8938 1024
Email :tcloh@upm.edu.my 


KETUA JABATAN TENOLOGI PERTANIAN
Prof. Madya Dr. Norsida Man
Tel: +603-9769 4929/4909
Faks: +603-8938 115
Email :norsida@upm.edu.my 


KETUA JABATAN PERNIAGAANTANI DAN EKONOMI BIOSUMBER
Prof. Madya Dr. Nolila Mohd Nawi
Tel: +603-9769 4931/4908
Faks: +603-8940 8213
Email :nolila@upm.edu.my 


KETUA JABATAN AKUAKULTUR
Prof. Madya Dr. Yuzine Esa
Tel: +603-9769 4933/1471
Faks: +603-8940 8311
Email :yuzine@upm.edu.my 

 


KETUA PENOLONG PENDAFTAR
Puan Salinah @ Lina Junid
Tel: +603-9769 4810/4809
Faks: +603-8940 8319
Email :salinahj@upm.edu.my 

 

 

Kemaskini:: 01/07/2019 [amirahhani]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERTANIAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603-9769 4802
+603-8940 8319
B1566133240