Pejabat Pentadbiran | FAKULTI PERTANIAN
» MENGENAI KAMI » Hubungi Kami » Pejabat Pentadbiran

Pejabat Pentadbiran

Pn. Salinah @ Lina Junid (Ketua Penolong Pendaftar)
Tel :+603-9769 4810  Fax : +603-8940 8319
Email : salinahj@upm.edu.my

En. Mohamad Fauzi Al-Hafiz Bin Mohamad Idris (Setiausaha Timbalan Pendaftar)
Tel: +603-9769 4810 Fax: +603-8940 8319
Email: fauzi.alhafiz@upm.edu.my




Pn. Erneeza Mohd Hata (Pegawai Penyelidik Kanan)
Tel: +603-9769 4973 Fax: +603-8940 8319
Email: erneeza@upm.edu.my



Pn. Nurulamaliah Othman (Pegawai Sains)
Tel: +603-9769 4974 Fax: +603-8940 8319
Email: nurulamaliah@upm.edu.my


Mohd Hafizad Bin Rahmat (Pegawai Sains)
Tel: 603-9769 4888 Fax: +603-8940 8319
Email: hafizad@upm.edu.my



Hj. Jamari Hj Jaffri (Penolong Pegawai Tadbir Kanan)

Tel: 603-9769 4977 Fax: +603-8940 8319
Email: jamari@upm.edu.my

 

Pn. Solmah Nayan (Pembantu Tadbir (PO) Kanan)
Tel: +603-9769 4982 Fax: +603-8940 8319
Email: salny@upm.edu.my



Pn. Norhidayu Mohd Nor (Pembantu Tadbir (PO))
Tel: +603-9769 4984 Fax: +603-8940 8319
Email: m_hidayu@upm.edu.my


Pn Norafida
Pn. Norafida Abdul Rahman (Pembantu Tadbir (PO))
Tel: +603-9769 4979 Fax: +603-8940 8319
Email: norafida@upm.edu.my



En. Isahak Dollah (Pembantu Am Pejabat)
Tel: +603-9769 4971 Fax: +603-8940 8319
Email: isahak@upm.edu.my

 

En. Shuhimi Zakaria (Pembantu Operasi)
Tel: +603-9769 4980 Fax: +603-8940 8319
Email: shuhimi@upm.edu.my

Kemaskini:: 01/07/2019 [amirahhani]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERTANIAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603-9769 4802
+603-8940 8319
B1566133081