Direktori Staf Akademik | FAKULTI PERTANIAN
» JABATAN » Jabatan Perniagaantani dan Ekonomi Biosumber » Direktori Staf Akademik

Direktori Staf Akademik

KETUA JABATAN

   
 
Prof. Madya Dr. Nitty Hirawaty Kamarulzaman
Kepakaran: Pengurusan Rantaian Bekalan Perniagaantani
Tel: +603-9769 4930 / 4907
Emel: nitty@upm.edu.my
Laman Web: [Google Scholar][ResearchGate]
 
   

PROFESOR 

 

 
Prof. Dr. Norsida Man
Kepakaran: Pembangunan Pertanian & Pengembangan Pertanian
Tel: +603-9769 4909
Emel: norsida@upm.edu.my 
Laman Web: [Google Scholar][ResearchGate]
 
   

PROFESOR MADYA 

   
 
Prof. Madya Dr. Nolila Mohd Nawi
Kepakaran: Pemasaran Perniagaantani
Tel: +603-9769 4908
Emel: nolila@upm.edu.my
Laman Web: [Google Scholar][ResearchGate]
 
   
 
Prof. Madya Dr. Juwaidah Sharifuddin
Kepakaran: Pemasaran Perniagaantani Antarabangsa
Tel: +603-9769 4936 / 4808
Emel: juwaidah@upm.edu.my
Laman Web: [Google Scholar][ResearchGate]
 
   

PENSYARAH KANAN

   
 
Dr. Kelly Wong Kai Seng
Kepakaran: Ekonomi Pertanian
Tel: +603-9769 4904
Emel: kellywong@upm.edu.my
Laman Web: [Google Scholar][ResearchGate]
 
   
     
Dr. Fazlin Ali 
Kepakaran: Perakaunan/Kewangan Perniagaantani
Tel: +603-9769 4898
Emel: fazlin_ali@upm.edu.my
Laman Web: [Google Scholar][ResearchGate]
 
   
 
Dr. Nurul Nadia Ramli
Kepakaran: Ekonomi Pertanian dan Sumber
Tel: +603-9769 4899
Emel: nurulnadia.ramli@upm.edu.my
Laman Web: [Google Scholar][ResearchGate]
 
   
 
Dr. Mark Buda
Kepakaran: Ekonomi Pertanian / Ekonomi Ternakan
Tel: +603-9769 4901
Emel: markbuda@upm.edu.my
Laman Web: [Google Scholar][ResearchGate]
 
   
 
Dr. Ahmad Hanis Izani Abdul Hadi
Kepakaran: Pengurusan dan Pemasaran Perniagaantani
Tel: +603-9769 1094
Emel: hanis.izani@upm.edu.my
Laman Web: [Google Scholar][ResearchGate]
 
   
 
Dr. Muhammad Mu’az Mahmud
Kepakaran: Keusahawanan Perniagaantani / Pengurusan Strategik Perniagaantani
Tel: +603-9769 1094
Emel: muaa@upm.edu.my
Laman Web: [Google Scholar][ResearchGate]
 
   

PENSYARAH 

   
 
En. Wan Mohd Marzuki Wan Bakar
Kepakaran: Keusahawanan Agrotek
Tel: +603-9769 4911
Emel: wmarzuki@upm.edu.my
Laman Web: [Google Scholar][ResearchGate]
 
   
 
En. Muhamad Fadzil Repin@Rebin
Kepakaran: Pengurusan Strategik Perniagaantani
Tel: +603-9769 4906
Emel: mfr@upm.edu.my
Laman Web: [Google Scholar][ResearchGate]
 
   

FELO PENGAJAR

   
 
Prof. Datuk Dr. Mad Nasir Shamsudin
Kepakaran: Ekonomi Pertanian dan Sumber
Tel: +603-9769 4937
Emel: mns@upm.edu.my
Laman Web: [Google Scholar][ResearchGate]
 
   

FELO PERUNDING

   
   
Tuan Hj Sahbani Saimin 
Kepakaran: Pemasaran Pertanian
Tel: +603-9769 4910
Emel: sahbani@upm.edu.my
Laman Web: [Google Scholar][ResearchGate]
 
   

Kemaskini:: 13/10/2022 [safari]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERTANIAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603-9769 4802
+603-9769 4004
BVLcDAY~