Direktori Staf Pelaksana | FAKULTI PERTANIAN
» JABATAN » Jabatan Sains Haiwan » Direktori Staf Pelaksana

Direktori Staf Pelaksana

 
Pn. Suzira Suhaimi
Setiausaha / Pembantu Tadbir (P/O)
Lokasi: Pejabat Am
Tel: +603-9769 4197
Emel: suzira@upm.edu.my
 
   
   
Pn. Aziatuladawiah Meh
Pembantu Operasi
Lokasi: Pejabat Am
Tel: +603-9769 4197
Emel: aziatuladawiah@upm.edu.my
 
   


 
Pn. Norzatul Iffah Ahmad 
Penolong Pegawai Veterinar
Lokasi: Makmal Genetik / Makmal Sitogenetik
Tel: +603-9769 1024 / 4196 
Emel: norzatul@upm.edu.my
 
   
 
Cik Nurul Syuhadah Adnan
Penolong Pegawai Veterinar
Lokasi: M. Pengajaran (Tenusu) / M. Pengajaran (Pastura)
Tel: +603-9769 7934 / 4995
Emel: syuha_adnan@upm.edu.my
 
   
 
Pn. Ezazura Abdul Rahim
Penolong Pegawai Veterinar
Lokasi: Makmal Kelakuan Haiwan / Makmal Mikrobiologi
Tel: +603-9769 4994 / 4280
Emel: ezazura@upm.edu.my
 
   
 
En. Mohamad Naim Sabiun
Penolong Pegawai Veterinar
Lokasi: Makmal Sains Daging / Rumah Sembelih
Tel: +603-9769 4994
Emel: naim_sa@upm.edu.my
 
   
 
En. Hamdan Md Ali
Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Pengurusan Sisa Ternakan / Makmal Sains Daging
Tel: +603-9769 4811 / 4943
Emel: hma@upm.edu.my
 
   
 
En. Khairul Anwar Bahari
Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Pengajaran Pemakanan
Tel: +603-9769 4914 / 4193
Emel: khairulanwar@upm.edu.my
 
   
 
En. Muhammad Zaim Izzuddin Zainal Kamarudin
Penolong Pegawai Sains
Lokasi: M. Pengajaran (Anatomi & Fisiologi) / M. Biokimia
Tel: +603-9769 4994
Emel: zaim.izzuddin@upm.edu.my
 
   
 
Cik Nur Atiqah Abd Hadi
Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Analisis Pemakanan / Makmal Kultur Sel 
Tel: +603-9769 4874
Emel: nur.atiqah@upm.edu.my
 
   
 
En. Hairulnizam Mohd Sam
Pembantu Veterinar
Lokasi: Rumah Sembelih
Tel: +603-9769 6902 / 4914
Emel: hairul@upm.edu.my
 
   
    
En. Azam Azman
Pembantu Veterinar
Lokasi: M. Ladang 15 (Non-Ruminan / Kilang Makanan Ternakan)
Tel: +603-9769 4190 / 4914 
Emel: azamazman@upm.edu.my
 
   
 
En. Mohd Faizal Yeob Baharuddin
Pembantu Veterinar
Lokasi: M. Ladang 15 (Ruminan / Unit Pastura)
Tel: +603-9769 4195 / 4914
Emel: yb_faizal@upm.edu.my
 
   
 
En. Khairulnizam Kamarudin
Pembantu Veterinar
Lokasi: M. Ladang 15 (Non-Ruminan / Kilang Makanan Ternakan)
Tel: +603-9769 4194 / 4914
Emel: kh_nizam@upm.edu.my
 
   
 
En. Hidayad Ali Arman Ali
Pembantu Veterinar
Lokasi: M. Ladang 15 (Ruminan / Unit Pastura)
Tel: +603-9769 4191 / 4914
Emel: hidayad@upm.edu.my
 

Kemaskini:: 02/11/2022 [nazri.nayan]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERTANIAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603-9769 4802
+603-9769 4004
BVLcEAV~